UNDERGRUPPELEIARAR

Kontakt meg!

Andrea Espelid Pedersen

Booking
Studie: glu 5-10

booking@meieriet.no

47343862

Kontakt meg!

Andreas Hoang

Booking
Studie: ungdomssosiologi

booking@meieriet.no
94284204

Kontakt meg!

Therese Flæte Blomberg

Artistvert
Studie:

artistvert@meieriet.no
47095483

Kontakt meg!

Oda Ormbostad

Festkulturgjengen
Studie: Økonomi

festkultur@meieriet.no

Kontakt meg!

Adelheid Kristiansen Breidvik

Kviss
Studie: Grunnskulelærar 5-10

Quiz@meieriet.no

Kontakt meg!

Anja Marie Lauvås

Bar og Vakt
Studie: Økonomi

bar@meieriet.no

Kontakt meg!

Regine Hindenes

Bar og Vakt
Studie: Sosialt arbeid

bar@meieriet.no
97175446

Kontakt meg!

Chris Kenneth Gudmundson

Medlemsansvarleg
Studie: Eigedomsmegler

medlem@meieriet.no

46769164

Kontakt meg!

Ognjen Senic 

DJ
Studie: Fronybar Energi

djgruppa@meieriet.no
48496735

Kontakt meg!

Eirik Byrkjeland

Lyd og lys
Studie: Fornybar energi

lydlys@meieriet.no
91136148

Kontakt meg!

Daniel Røang Midtbø

Rollespel
Studie: Sosialt arbeid

rollespill@meieriet.no

Kontakt meg!

Henrik Brown Halleraker

Vaktmester
Studie: Økonomi

vaktmester@meieriet.no
92073019

Kontakt meg!

Ole Andre Sandberg

IT
Studie: Historie

it@meieriet.no
41176877

Kontakt meg!

Othelie Sophie Garnes

Blest

Studie: Eiendomsmekling

blest@meieriet.no

40831767

Kontakt meg!

Christian

Sang

45281478

Kontakt meg!

Magnus Drægni Mæland

Band
Studie: Grunnskulelærar 5-10

band@meieriet.no
47606908

Kontakt meg!

Astrid Johanne Eskeland

VEKAOsjef
Studie:

vekasjef@studentveka.no

Kontakt meg!

Herman Iversen

Meiografen
Studie: Fornybar energi

meiografen@meieriet.no
97646904

Kontakt meg!

Vetle Kjølberg

Fadderansvarleg
Studie:

fadder@meieriet.no
47754961

Kontakt meg!

Merima Mulac

VEKAOmediesjef
Studie: Landskapsplanlegging

foto@studentveka.no
90291300

Kontakt meg!

Petter Amble

VEKAOarrangementsansvarleg
Studie: Fornybar energi

veka-arrangement@studentveka.no
92642025

Kontakt meg!

Martine Ryan Gulstad

Booking
Studie: Reiselivsleiing

booking@meieriet.no
90766062

Kontakt meg!

Thomas Park Hagen

KafèGruppa

Kafe@meieriet.no

90507229